ام دی اف ایرانی

ام دی اف و نئوپان ایرانی
سایز 183x366
ضخامت 16mm

فروش انواع ام دی اف

ام دی اف پارس نئوپان (پارس ام دی اف) ، ام دی اف پدیده ، ام دی اف ایزوفام ، ام دی اف فرامید ، ام دی اف نقطه ، ام دی اف آریا ، ام دی اف هایگلاس AGE

پارس نئوپان (پارس ام دی اف)

فروشگاه چوب ماهان

نمایندگی مستقیم و فعال پارس نئوپان را داشته و محصولات را به صورت کلی و جزئی تهیه و توزیع میکند.

شرکت پارس نئوپان در حال حاضر با تولید انواع نئوپان ساده و ملامینه ، MDF خام و روکش ملامینه در طرح ها و رنگهای متنوع با ضخامت های 8 و 16 میلیمتر در ابعاد 1.83 * 3.66 توانسته یکی از بهترین تولید کنندگان در سطح بازار داخل باشد . از این رو شما می توانید جدیدترین و بهترین طرحهای تولیدی این شرکت را در بخش ذیل مشاهده و نظرات خود را درباره طرحها به این شرکت اعلام نمایید .

انواع MDF و نئوپان خام و رنگی

ام دی اف ایزوفام

شرکت ایزوفام در سال 1362 با هدف فعالیت در امر ساخت و تولید مواد و مصالح ساختمانی ، در تهران شروع به فعالیت نموده و با توجه به سابقه طولانی در امر واردات مواد اولیه محصولات چوبی ، با سرمایه گذاری در این بخش از صنعت ساختمان و افتتاح کارخانه تولید ام دی اف و نئوپان ملامینه در شهرک صنعتی شمس آباد شروع به فعالیت و تولید این محصولات نمود.

ام دی اف فرامید

نام اصلی این برند از ترکیب دو اسم فرید و امید تشکیل شده ولی به دلیل نگارش فارسی آن را به صورت فرامید خوانده می شود. این شرکت ایرانی با تولید این ورق ام دی اف توانسته توجه بخشی از بازار ایران را به خود جلب نماید.
دلیل آن هم استفاده از مغز ام دی اف واناچای تایلند و روکش های ایتالیایی است.
خاصیت ورق های کلایف ایتالیا برجستگی های روی سطح ورق و زیبایی قابل توجه آن است،شرکت فرامید توانسته این ورق ام دی اف را در ایران با قیمتی پایین تر ار کلایف عرضه کند و توجه بسیاری از سازندگان و تولیدکنندگان را به خود جلب نماید.

ام دی اف فرامید

ام دی اف آرتا

از سایر بخش های تولید شرکت آرتا می توان به کارخانه تولید رزین و کارخانه آغشته سازی کاغذ با نام آرتا دکور که در لمیناسیون ورق های MDF و HDF مصرف می‌شود اشاره کرد، همچنین کارخانه تولید پارکت که با نام آرتا کلیک به بازار عرضه می شود از دیگر فعالیت های مهم گروه صنعتی آرتا  به حساب می آید. تولید محصول پارکت که برای اولین بار در ایران توسط این گروه انجام می گیرد بسیار با کیفیت بوده و از استانداردهای ملی و بین المللی تبعیت می کند.

در سال 1388 شرکت آرتاپان تأسیس گردید این شرکت با ظرفیت تولید روزانه 700 مترمکعب برای تولید ورق های خام MDF ، HDF و ملامینه MDF،HDF و نئوپان بنا نهاده شد.

ام دی اف آریا

شرکت صنعت فیبرآریا با شماره ثبت ۲۳۷۱۰۰ فعالیت تولیدی خود را از سال ۱۳۸۳ آغاز نموده است. سابقه بیش از دو دهه تجربه موسسین شرکت در تولید و استفاده از ماشین آلات روز اروپایی و مواد اولیه با کیفیت بالا به تولید محصولی مطابق با استانداردهای روز جهانی منجر گردید، اکنون صنعت فیبرآریا به عنوان یکی از برندهای برتر در صنایع سلولزی ایران می باشد.

ام دی اف فومنات

در سال 1362 با هدف فعالیت در امر ساخت و تولید مواد و مصالح ساختمانی ، در تهران شروع به فعالیت نموده و با توجه به سابقه طولانی در امر واردات مواد اولیه محصولات چوبی ، با سرمایه گذاری در این بخش از صنعت ساختمان و افتتاح کارخانه تولید ام دی اف و نئوپان ملامینه در شهرک صنعتی شمس آباد شروع به فعالیت و تولید این محصولات نمود .


ام دی اف AGE

شرکت چوبکاران عصر نوين با توکل بر خداوند متعال با نام تجاري AGE GROUP در سال ۱۳۸۱ فعاليت خود را آغاز کرد.دانش موروثي ۵۰ ساله، تهيه بهترين ماشين آلات روز جهان و بکارگيري کادري مجرب و متخصص سبب شد که شرکت به سرعت بخش اعظمي از بازار ايران را در اختيار گرفته و به يکي از پيشروترين و مطرح ترين شرکتها در صنعت چوب کشور بدل شود.

ام دی اف یلدیز ایرانی

خط مشی ما در شرکت چوب آوران فراسو (یلدیز ایرانی) دستیابی و حفظ شهرت برای کیفیت در بازارهای ملی و منطقه ای با ارائه ی محصولات و خدمات فراتر از نیازهای مشتریان است. ما تلاش میکنیم که اولین انتخاب مشتریان در دریافت خدمات محصولات چوبی باشیم.

ام دی اف نقطه

در سال 1362 با هدف فعالیت در امر ساخت و تولید مواد و مصالح ساختمانی ، در تهران شروع به فعالیت نموده و با توجه به سابقه طولانی در امر واردات مواد اولیه محصولات چوبی ، با سرمایه گذاری در این بخش از صنعت ساختمان و افتتاح کارخانه تولید ام دی اف و نئوپان ملامینه در شهرک صنعتی شمس آباد شروع به فعالیت و تولید این محصولات نمود .